Category filter:All
no more posts

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri, çalışma alanlarının daha sağlıklı şekilde dizayn edilmesini sağlayan ürünlerdir. Ofis gibi toplu kullanımı bulunan çalışma alanlarının dekorasyon ve yerleşimi önemlidir. İşletmeler için çalıştıkları alanının ürünleri ve dekoratif yapısının önem kazanmaya başlaması, tasarımda değişiklikler ortaya çıkartmıştır. Farklı tasarım araçları hem ekonomik çözümler sunmaya başlamış hem de alanın daha verimli kullanılmasına olanak sağlamıştır. Ofis bölme sistemleri kullanımının yer tasarrufu oluşturması sunulan en büyük artılardan biridir. İş yeri sadece işletme sahibinin değil personellerin ve müşterilerin de ziyaret ettiği bir alandır. Bu nedenle ofis tasarımının önemi büyüktür. Ofis bölmeleri küçük alanları farklı şekilde değerlendirebilmek ve oluşturulabilecek en akıllı ofis dizaynını sağlamak amacı ile tercih edilmektedir. Sektöre ilişkin yeni ve yaratıcı çalışma alanları yaratmak için ofis bölmesi kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Her ihtiyaca göre değişiklik gösterebilen ofis bölmesi sistemleri ürünleri buna bağlı olarak farklı modeller bulundurur. Bunlar; Tümden camlı ofis bölmeleri, Yarım camlı & yatay camlı ofis bölmeleri, Cam cama ofis bölmeleri, Tam camlı ofis bölmeleri, Ahşap dolu bölmeler, Call center & seperatör ofis bölmeleri ve Cubicle WC bölmeleridir.  

Ofis Bölmeleri

Sıraladığımız ürünler ofis tasarımınıza farklı dokunuşlar katacaktır. Bir alanın kullanımını sağlarken o alanı en verimli şekilde değerlendirmek çalışma gücünü de arttıracaktır. Ofis bölmelerinin farklı tasarım ve fonksiyonları bulunmaktadır. Çalışanlarınızı daha rahat gözlemleyebileceğiniz ve personellerinizin de kendi aralarında entegre olacağı bir ofis sistemi oluşturmak istiyorsanız tam camlı ofis bölmelerini kullanabilirsiniz. Ya da call center sektörü ile alakalı çalışmalar yapıyorsanız seperatör bölmeleri kullanarak personellerin daha verimli şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sektör rakiplerinize farkınızı artı bir şekilde daha iletmek istiyorsanız buna sürekli sizin ve müşterilerinizin kullanmakta olduğu ofisinizi düzenlemek ile başlayabilirsiniz. Eski duvar sistemini geride bırakarak ofis bölmesi ürünleri ile yer tasarrufu sağlayın ve müşterilerinizi konforlu bir alanda karşılayın. Kurulumu ve montajı kolay olan ofis bölme sistemleri için isterseniz daha sonra kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz. Çünkü kurulum / montaj gibi, sökme işlemleri de sizlere zorluk yaratmaz. Çalışma alanınız çok büyük değil ise ve dekorasyonda farklılık yaratarak mekana daha büyük bir görünüm kazandırmak istiyorsanız ofis bölme sistemleri sizlere bu konuda yardımcı olur. Çok fonksiyonlu ofis bölmeleri çalışma hayatınıza artı değer katacak!

Ofis Bölme Sistemleri ve Çeşitleri

Ofis bölmesi ihtiyaca yönelik birçok farklı çeşit bulundurmaktadır. Tümden camlı ofis bölmeleri, Yarım camlı – yatay camlı ofis bölmeleri, Cam cama ofis bölme sistemleri, Tam camlı ofis bölme sistemleri, Ahşap dolu bölme sistemleri, Call Center ve seperatör ofis bölmeleri ve Cubicle ofis bölmesi ürünleri bu çeşitler içerisinde yer alır. Her bir ofis bölme sistemi modeli farklı ihtiyaçları karşılar. Bu nedenle her ofis bölmesi her çalışma alanında kullanılmamaktadır. Üstelik tercih ettiğiniz ofis bölme sistemlerinin kaliteli malzemelerden üretilmemesi sizlere verimli bir etki sağlamayacaktır. Bu ürünler sürekli satın alınan ürünler içerisinde bulunmaz. Ofis bölmesi seçimi bu nedenle biraz daha önemlidir. Uzun ömürlü bir kullanım sağlamak için kaliteli bir alan üzerinden teminat sağlamanız gerekir.   Bu konuda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Dekosit Yapı Dekorasyon & Ofis Bölme Sistemleri olarak bizlere başvurabilirsiniz. Profesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile uzun yıllardır ofis bölme sistemleri projeleri yürütmekteyiz. Firmamız 2005 yılından itibaren sizlere hizmet sunmaktadır. Yaşam ve çalışma alanlarına katmış olduğumuz zenginliğin, estetiğin kaliteli ve doğru ürünler ile buluşturmanın zevkini ve gururunu sizler ile beraber yaşamaktayız.   Ofis bölmesi sistemleri fiyatları için en uygun seçenekleri üstün kalite ile sizlere sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz ofis bölmelerini incelemek için ürünler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Dekosit Yapı Dekorasyon & Ofis Bölme Sistemleri olarak sizlere daha iyisini sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına en büyük çalışma prensibimiz dürüst ilkeli ve ticari ahlaktan ödün vermeden hizmet sağlamaktır. Bizlere ve kalitemize güvendiğiniz teşekkür ederiz.   Ofis Dekorasyonu ve Ofis Kapı Sistemleri ile ilgili bilgi almak için hizmet sayfalarını inceleyebilirsiniz.  

Hakkımızda

Dekosit yapı olarak; iç mimari,dekorasyon ve ofis bölme sistemleri ile alakalı projelerde profosyonel ekip ve hizmet anlayışı ile 2005 yılından itibaren aynı titizlik ve çalışma prensiplerinden taviz vermeden müşterilerimiz yaşam ve çalışma alanlarına katmış olduğumuz zenginliğin ,estetiğin kaliteli ve doğru ürünler ile buluşturmanın zevkini ve gururunu sizler ile beraber yaşamaktayız.